Loading color scheme

O firmie

O firmie

Firma Altura powstała wskutek nabycia  wieloletniego doświadczenia w wykonywaniu prac budowlanych z wykorzystaniem technik alpinistycznych przez gro tworzących ją osób.

Podczas realizacji zleceń na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo pracowników oraz osób i mienia w obszarze wykonywanych robót. Dzięki znacznemu stażowi pracy oraz posiadaniu niezbędnych uprawnień i ciągłym szkoleniom kadry możemy zapewnić najwyższy standard usług z zachowaniem wszystkich wymagań BHP.

Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze odbywamy wizję lokalną i szczegółowo omawiamy wszystkie aspekty planowanych prac. Jesteśmy otwarci, elastyczni i dostosowujemy sposoby swoich działań do potrzeb zleceniodawców.

Dzięki tym atutom zarówno klienci, jak i pracownicy naszej firmy są zadowoleni ze współpracy, która nie kończy się na pojedynczym zleceniu, a pozostajemy w kontakcie na lata.

Zachęcamy do współpracy.

Tomasz Krysiak
Jestem właścicielem firmy. Pracuję w dostępie linowym od 2008 roku. Oprócz wieloletniego doświadczenia w branży studiowałem budownictwo na Politechnice Wrocławskiej, posiadam uprawnienia IRATA, UDT, SEP, BHP, hakowego oraz spawalnicze dzięki czemu mam spory zasób wiedzy w zakresie prac budowlanych, których wykonania się podejmujemy.